2013
Nisan
 03
Okunma
2858
Sizden Gelenler
Duygusala Bağladım kalbimi
Duygusala Bağladım kalbimi

Küçük şeyleri ve küçük şeylerle insanların ne kadar mutlu olabileceğini düşününce, bütün Türkçe kurallarını unutup, nasıl olduğunu ve nasıl olması gerektiğini düşünmeden duygusala bağladım kalbimi. 

Takdir sözcükleri düşünürken sevdiklerime kalbimin bir kuş misali kıpırdadığını hissederek , duygusala bağladım yüreğimi..

 insanların duymak istedikleri bir kaç güzel söz ile gözlerinin ışıldayacağını düşünürken, mutlu olmanın bu kadar basit olduğunu hissettim. 

Karşındakini sevmenin ve onu sevdiğini ifade etmenin aslında dozunda "yaglamak ve ballamak" olduğunu, sadece birkaç güzel sözcük fısıldamak ile olabileceğini düşününce duygusal bağlandı zaten kalbim. 

Yaşanmış her ne varsa iyi-kötü insan olmanın sevgi ile güzelleşebileceğini insana zor gelse de kırılmışlıkların tamirinin mümkün olduğunu anladım. 

Olumsuzlukları görmenin, olumsuzluklara geniş, büyük, devasa kapılar açtığını, hayatımızda bir çok olumsuz tabloyu kendi ellerimizle çizdiğimizi fark ettim. 

 Ve insanların güzel yönlerini bir nebze daha görüp, abartmadan ifade etmenin yanlış-kötü yönlerini tamir edebileceğine inandım. Bütün bunları düşününce mutluydum çünkü sevdiklerine sevgiyi ifade etmenin de insanları mutlu edebileceğine dudaklarımdaki tebessümmunde şahid olduğunu gördüm ve duygusala bağladım bugün tüm guzellikleri...
Önceki Yazı >>>>Sen Ne Güzel Şeysin Çocuk
Sonraki Yazı >>>>İnce Bir Ders ve Zerafet Örneği...
Yazan:UMMU ISMAIL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 / 10    2 Kez oylandıLÜFTEN YORUM EKLEYİNİZ

ETİKETLER:

Arşiv-2012
Arşiv-2013
Arşiv-2014
Arşiv-2015
Arşiv-2016
Arşiv-2017
Son Tweetler